Rodinný apartmán č. 1

Nově zrekonstruovaný apartmán 2+kk 35m², s vybavenou kuchyňskou linkou (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, elektrická varná deska, nádobí, myčka na nádobí), novou koupelnou a záchodem. V hlavní části je kuchyňský kout, jídelní stůl, židle, Smart televize a dvoulůžková postel. V ložnici jsou dvě jednolůžkové postele a velká šatna. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, utěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme přistýlku, dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 35 m²
Vyhrazené parkování
Vysokorychlostní Wi-Fi
Smart televize
Vlastní koupelna

Apartmán Standard č. 2

Dvoupokojový nově zrekonstruovaný byt 2+kk 45m², s moderní koupelnou a odděleným záchodem. V obývacím pokoji je plně vybavený kuchyňský kout (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, indukční deska, nádobí), manželská postel, rozkládací pohovka, jídelní stůl, židle a Smart televize. V ložnici je jednolůžková postel a palanda. V bytě je velká šatna. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, utěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 45 m²
Vyhrazené parkování
Vysokorychlostní Wi-Fi
Velká zahrada
Vlastní koupelna

Apartmán č. 3 s východem na zahradu

Útulný nově zrekonstruovaný apartmán 1+kk 25m², s východem/výstupem na zahradu. V obývací části je plně vybavena kuchyňská linka (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, indukční deska, nádobí), pohodlný rozkládací gauč, dvoulůžková postel, jídelní stůl, židle a Smart televize. Krásná koupelna je společná se záchodem. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, utěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 25 m²
Výhled do zahrady
Vyhrazené parkování
Smart televize
Vlastní koupelna

Apartmán Superior č. 6

Nově zrekonstruovaný apartmán 1+1 30m², s vybavenou kuchyňskou linkou (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, indukční vařič, nádobí), moderní koupelnou a záchodem. V kuchyni je kuchyňský kout, jídelní stůl, židle. V ložnici je Smart televize, manželská postel a jednolůžková postel. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, utěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme přistýlku, dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 30 m²
Vyhrazené parkování
Vysokorychlostní Wi-Fi
Velká zahrada
Vlastní koupelna

Apartmán Superior č. 7

Útulný nově zrekonstruovaný apartmán 1+kk 25m², s východem/výstupem na zahradu. V obývací části je plně vybavena kuchyňská linka (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, indukční deska, nádobí), pohodlný rozkládací gauč, dvoulůžková postel, jídelní stůl, židle a televize. Krásná koupelna a oddělený záchod. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, utěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme přistýlku, dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 25 m²
Vyhrazené parkování
Vysokorychlostní Wi-Fi
Velká zahrada
Vlastní koupelna

Společenská místnost

V zimním období, v případě větší skupiny (nad 20 osob), je k dispozici společenská místnost a lyžárna. Během letních prázdnin je hostům k dispozici zahrada, altán s krbem. Hostům je k dispozici uzamykatelná kolárna/lyžárna.

Společenská místnost 25 m²
Točené pivo
Vysokorychlostní Wi-Fi

Už se nemůžete dočkat?

Zajistěte si pokoj už teď.