Apartmán č 4. Deluxe

Zmodernizovaný apartmán 2+kk 36m², s východem na zahradu. V obývací části je plně vybavena kuchyňská linka (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, varná deska, trouba, nádobí), pohodlný rozkládací gauč, jídelní stůl a židle. Ve spací části je dvoulůžková postel, skříň a Smart televize. Koupelna je společná se záchodem. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, útěrky a toaletní potřeby.

Soukromé apartmá 36 m²
Vlastní koupelna
Smart televize
Výhled do zahrady
Vysokorychlostní Wi-Fi

Apartmán č. 5 Deluxe Junior

Zmodernizovaný apartmán 1+1 30m². Ve spací části je manželská postel, pohodlný rozkládací gauč, konferenční stolek a Smart televize. Kuchyň je plně vybavena (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, elektrický vařič, nádobí). Koupelna je společná se záchodem. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, útěrky a toaletní potřeby.

Soukromé apartmá 30 m²
Smart televize
Vlastní koupelna
Kolárna
Vysokorychlostní Wi-Fi

Rodinný apartmán č. 1

Apartmán 2+kk 35m², s vybavenou kuchyňskou linkou (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, dvouplotýnkový vařič, nádobí) s koupelnou a odděleným záchodem. V hlavní části je kuchyňský kout, jídelní stůl, rohová sedací souprava, Smart televize a dvoulůžková postel. V ložnici je manželská postel s nočními stolky. Dále pokračuje chodba se vstupem do koupelny a na toaletu. K dispozici je trezor, ložní prádlo, ručníky, útěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme přistýlku, dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 35 m²
Vyhrazené parkování
Vysokorychlostní Wi-Fi
Smart televize
Vlastní koupelna

Apartmán Standard č. 2

Dvoupokojový byt 2+kk 45m², s koupelnou a odděleným záchodem. V obývacím pokoji je plně vybavený kuchyňský kout (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, dvouplotýnkový vařič, nádobí), manželská postel, dvě jednolůžkové postele, jídelní stůl s lavicemi a televize. V ložnici je jednolůžková postel a palanda. K dispozici je trezor, ložní prádlo, ručníky, útěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 45 m²
Vyhrazené parkování
Vysokorychlostní Wi-Fi
Velká zahrada
Vlastní koupelna

Apartmán č. 3 s východem na zahradu

Útulný apartmán 1+kk 20m², s východem/výstupem na zahradu. V obývací části je plně vybavena kuchyňská linka (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, dvouplotýnkový vařič, nádobí), pohodlný rozkládací gauč, jídelní stůl, židle a Smart televize. Ve spací části je dvoulůžková postel a vestavěná skříň. Menší koupelna je společná se záchodem. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, útěrky a toaletní potřeby. Na vyžádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku či dětskou jídelní židli.

Soukromé apartmá 20 m²
Výhled do zahrady
Vyhrazené parkování
Smart televize
Vlastní koupelna

Už se nemůžete dočkat?

Zajistěte si pokoj už teď.